про мене

Шугай Марія

(050) 3754576, (073) 3754576

психолог Рівне

Психолог, психотерапевт.

т. (050)3754576, (073)3754576

Директор НЦ “Інститут практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія», кандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт,, керівник навчально-терапевтичних сертифікатних програм з практичної психології, тренер КГУ.

Консультування та психотерапія:

Індивідуальна та сімейна психологічна та психотерапевтична допомога – труднощі в стосунках у сім’ї, в парі, на роботі, між дітьми та батьками; проблеми із самооцінкою, самореалізацією, депресія, різні фобії, панічні атаки, психосоматичні симптоми, втрати, дитячий травматичний досвід та інше.

Групова терапія – проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході, організація тематичних практичних семінарів; ведучий тренер навчально- терапевтичних програм “Практична психологія”, “Дитяча психологія та психотерапія”,  терапевтичної групи “Психодіагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами”.

Тренер терапевтичних груп та сертифікований психотерапевт для учасників навчальних програм з підготовки гештальт-терапевтів/ гештальт-консультантів.

Робота з дітьми – психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.

т. (050)3754576, (073)3754576

Попередній запис обов’язковий.

Вартість консультації 700 грн.

Email: mshugay@gmail.com, Viber, Telegrem, Skype.

Адреса:  м. Рівне, вул. Короленка 5, оф. 216. (2й поверх)


Психотерапевтична освіта:

З 2008 року – практикуючий психолог (індивідуальна та групова психотерапія, консультування – проблеми  із стосунками в сім’ї, на роботі, між дітьми та батьками, депресія, страхи та фобії, психосоматичні симптоми, залежності, втрати, травматичний досвід).

З 2014р. по 2015р. – керівник науково-практичної лабораторії «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій».

Тренер навчальних та терапевтичних груп.

 • I та II ступені по гешталь-терапії (КГУ)
 • Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10. 2008 р.- 30.09.2012 р. Київський Гештальт Університет (акредитований в Європейській Асоціації Гештальт Терапії та Європейській Асоціації Психотерапії), сертифікований та акредитований гештальт-терапевт., вчилась у І. Дідковської, Г.Смоліна, Г. Кушніра, І. Погодіна).
 • програма III ступеню по гешталь-терапії під керівництвом І.Дідковської

Спеціалізації:

 • “Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу”( І. Дідковська, І.Погодін), (2013р.-2014р.),
 • «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії”(Авторська програма А. Колобовнікової). (2014р.-2015р.).
 • «Психодрама  в груповій та індивідуальній роботі».
 • Підвищення кваліфікації: авторська програма І. Дідковської по вдосконаленню практики гештальт-терапевтів, підготовці супервізорів і викладачів ГТ (III-я ступінь) Київський Гештальт Університет. (запрошені тренери: Лінда Осборн, Даан ван Баален, Маргарита Спаньолло Лобб, Пітер Філліпсон).

 

Професійні інтереси: психологія здоров’я, психологія успіху, особистісний розвиток, гуманістичні напрями психотерапії.

Читання навчальних курсів:

 • Вікова психологія.

 • Соціальна психологія.

 • Основи гештальт-терапії.

 • Дитяча психологія та психотерапія.

 • Вступ до спеціальності.