про мене

No Comments
Психолог, психотерапевт Марія Шугай

Психолог, психотерапевт.

т. (050)3754576, (073)3754576

Директор Інституту практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія», кандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог, гештальт-терапевт, терапевт КГУ,  керівник навчально-терапевтичної сертифікатної програми з практичної психології, член Спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю — педагогічна та вікова психологія.

Консультування та психотерапія:

Індивідуальна та сімейна психологічна та психотерапевтична допомога – труднощі в стосунках у сім’ї, в парі, на роботі, між дітьми та батьками; проблеми із самооцінкою, самореалізацією, депресія, різні фобії, панічні атаки, психосоматичні симптоми, втрати, дитячий травматичний досвід та інше.

Групова терапія – проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході, організація тематичних практичних семінарів; ведучий тренер навчально- терапевтичних програм “Практична психологія”, “Дитяча психологія та психотерапія”,  терапевтичної групи “Психодіагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами”.

Тренер терапевтичних груп, сертифікований та акредитований психотерапевт для учасників навчальних програм з підготовки гештальт-терапевтів/ гештальт-консультантів.

Робота з дітьми – психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.

т. (050)3754576, (073)3754576

Попередній запис обов’язковий.

Вартість консультації 500 грн.

Email: mshugay@gmail.com, Viber, Telegrem, Skype.

Адреса:  м. Рівне, вул. Короленка 5, оф. 216. (2й поверх)


Психотерапевтична освіта:

З 2008 року – практикуючий психолог (індивідуальна та групова психотерапія, консультування – проблеми  із стосунками в сім’ї, на роботі, між дітьми та батьками, депресія, страхи та фобії, психосоматичні симптоми, залежності, втрати, травматичний досвід).

З 2014р. по 2015р. – керівник науково-практичної лабораторії «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій».

 • I та II ступені по гешталь-терапії (КГУ)
 • Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10. 2008 р.- 30.09.2012 р. Київський Гештальт Університет (акредитований в Європейській Асоціації Гештальт Терапії та Європейській Асоціації Психотерапії), сертифікований та акредитований гештальт-терапевт., вчилась у І. Дідковської, Г.Смоліна, Г. Кушніра, І. Погодіна).
 • програма III ступеню по гешталь-терапії під керівництвом І.Дідковської

Спеціалізації:

 • «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході» (2011р.-2014р.);
 • “Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу” (І.Дідковська, І.Погодін), (2013р.-2014р.),
 • «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії” (Авторська програма А.Колобовнікової). (2014р.-2015р.).
 • «Психодрама  в груповій та індивідуальній роботі».
 • Підвищення кваліфікації: авторська програма І. Дідковської по вдосконаленню практики гештальт-терапевтів, підготовці супервізорів і викладачів ГТ (III-я ступінь) Київський Гештальт Університет. (запрошені тренери: Лінда Осборн, Даан ван Баален, Маргарита Спаньолло Лобб, Пітер Філліпсон).

 

 

 

 

Професійні інтереси: психологія здоров’я, психологія успіху, особистісний розвиток, гуманістичні напрями психотерапії.

Читання навчальних курсів:

 • Вікова психологія.

 • Соціальна психологія.

 • Основи гештальт-терапії.

 • Дитяча психологія та психотерапія.

 • Вступ до спеціальності.

Навчальні та терапевтичні групи:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *