ДИТЯЧА ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

No Comments

“Дорослі – це ті ж самі діти, які виросли і забули, що колись були дітьми”

Антуан де Сент  Екзюпері.

02.02.2019

 

 

Курс Психології  для батьків , та тих хто планує ними стати ;

для всіх кого цікавить тема  про дітей, сім’ю та стосунки «батьки-діти»;

запрошуємо в групу також  спеціалістів, які працюють з дітьми ;

студентів, які починають чи планують розпочати свою професійну практику.

 

Запис за телефоном:

☎ 050 3754576, 073 3754576,

або  online:   [maxbutton id=1]

 [maxbutton id=3]

 

Курс Психології  для батьків , та тих хто планує ними стати ;

для всіх кого цікавить тема  про дітей, сім’ю та стосунки «батьки-діти»;

запрошуємо в групу також  спеціалістів, які працюють з дітьми ;

студентів, які починають чи планують розпочати свою професійну практику.

Курс є навчально-тренінговий (у формі інтерактивних лекцій та практичних завдань), фоточки та відгуки учасників з попередніх наших груп: http://www.psyholog.rovno.ua/?p=1929

Група має також терапевтичний вплив, допомагає  навчитися  любити і турбуватись про свою “внутрішню  дитину”, знайти опору й підтримку, якої можливо нам дорослим не вистачало в дитинстві.

Курс триватиме з лютого 2019р. по жовтень 2019р . Зустрічі 2 рази на місяць, субота 16.30 до 19.30, всього 16 зустрічей.

 

Тематика зустрічей:

 • Як формується емоційна близькість з батьками і як це впливає на стосунки у дорослому житті.
 • Роль тата та мами у взаємодії з дитиною.
 • Коли вже час відпускати? Як формується самостійність?
 • Самооцінка. Чи існує завищена самооцінка чи ні?
 • Як домовлятись та вводити правила.
 • Дитячі істерики, страхи.
 • Психосоматика (соматично ослаблені діти та як з цим бути).
 • Сексуальне виховання.
 • Вікові кризи у житті дорослих та дітей.
 • Школа, садочок…. пора чи ні , як підготуватись та адаптуватись там?
 • Як жити з підлітком.
 • Як навчити дитину захищати себе. БЖД (безпека життєдіяльності) дітей та підлітків.
 • Як турбуватись дорослим про свою «внутрішню дитину».
 • Життєві сімейні сценарії, як самому взяти відповідальність за своє життя й прийняти свою унікальність. Та інші теми про дітей й дорослих, на запит групи!

Пройшовши курс ви отримаєте: унікальний досвід взаємодії, спілкування один з одним в безпечній та теплій атмосфері навчально-тренінгової групи; підтримку й відповіді на хвилюючі вас питання від тренерів групи з багаторічним стажем практики, (що не можливо отримати через самостійне вивчення психології, онлайн курси); Видається сертифікат про завершення курсу.
Перейшовши за посиланням можна побачити як це було в попередніх групах, а також почитати відгуки http://www.psyholog.rovno.ua/?p=1929.

Кількість місць в групі обмежена (до 15 учасників). Наші зустрічі проходитимуть по суботах. Початок програми – 02 лютого 2019 року.

Вартість однієї зустрічі – 370грн. Діють знижки:

☑ При разовій оплаті за весь курс ( 5000грн. +370 грн. перша зустріч – знижка 550! грн.),
☑ При оплаті двічі за половину навчального курсу ( по 2650 грн. + 370 грн. перша зустріч – знижка 250! грн)
☑ При оплаті тричі по триместрам (по 1850 грн + 370 грн. за першу зустріч).

Видається Сертифікат Інституту практичної психології та психотерапії НаУ “Острозька академія”.
Запис за телефоном:
☎ 050 375 45 75; 073 375 45 76 Шугай Марія, або за посиланням http://www.psyholog.rovno.ua/?page_id=1631

Записатись online:   [maxbutton id=1]

Ведучий тренер групи та автор курсу:

Марія Шугай – практикуючий психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент  кафедри психології та педагогіки Національного університету “Острозька академія”, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА. Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів та є сертифікованим психотерапевтом  (Київський Гештальт Університет). Спеціалізації: “Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході”, “Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу”, «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії”, викладач, тренер начальних та терапевтичних груп, автор численних проектів та курсів з психології, психотерапії, вікової психології, дитячої психології та психотерапії (з 18-ти річним стажем), мама, дружина (з 20+ річним досвідом сімейного життя).


Аліна Прокопенко – практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. 21 рік стажу професійної діяльності. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013). Тілесно-орієнтований психотерапевт, арт-терапевт. Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм: «Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності), «Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин), «Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арт-терапії та медитативних практик).


Галина Гандзілевська – практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, доктор психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», автор навчально-терапевтичної програми «Діагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами». Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодрама-терапевтів. Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011-2014рр); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», навчальна програма «Наративна психологія». Ведуча терапевтичних та навчальних груп в Рівному, Острозі, Вінниці, Варшаві, Львові.


Бояківська Іванна – магістр психології, гештальт-консультант, ведуча тренінгів та майстер-класів . Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013), спеціалізація у галузі психодинамічної піскової арт-терапії, Інспектор із зв’язків з громадськістю в УПП в Рівненській області.

 

 

 

Заняття будуть проводити й запрошені тренери, про наших психологів та психотерапевтів : http://www.psyholog.rovno.ua/?p=1948 

 

 

 

Кількість місць в групі обмежена (до 15 учасників).

Наші зустрічі проходитимуть по суботах з 16.30 до 19.30, всього 9 місяців.  Початок програми – 02 лютого 2019року .


Про проект в ЗМИ:

“Дитячий” проект для дорослих: у Рівному навчатимуть основ дитячої психології

 

Залишити відповідь